PDA

Просмотр полной версии : Продам микшер по едекватной цене peavey xr696


Zv zv
10.01.2014, 14:14
Мікшер peavey XR696 8 малошумних мікрофоних передпідсилювачів для підключення мікрофонів, аттенюатор, напакований підсилювачі 2x600wt. Процесор ефектів: 12 заводських + 4 пресети для збереження індивідуальних налаштувань. Ревербератор, 2 графічних еквалайзера(основний+монітор), вбудована система знищення акустичного зворотнього зв'язку, система захисту динаміків DDT.
Якщо вас зацікавив цей пульт, то можете знайти детальну інформацію в Інтернеті .
Звук м'який, чистий такий звук може бути лише в Peavey, він хорошо підходить для вечірок, дискотеки, виїзд на природу і т.д. Щоб з мікшером виїзджати, потрібно лише колонки, все інше є при ньому.
Використовував лише один хазяїн, за рік користування не було ніяких нарікань... Хочу продати тому що хочу перейти на цифровий пульт(хочу створювати домашню студію звукозапису) Пульт оригінальний(пригнаний із США). Хто вже мав працю із Peavey, той знає його м'який низ( в мене стоять до цього мікшера колонки Peavey PV 215, настільки сподобався звук, що я їх хочу ставити у студію!)
Використовувався в церкві, тому користувались ним дуже бережно.
Якщо у вас виникли будь-які питання, телефонуйте за номером.0968023708 Славік