Показать сообщение отдельно
Старый 14.02.2019, 20:07   #18
Новичок
 
Регистрация: 13.01.2019
Сообщений: 17
Поблагодарили: 5
Вес репутации: 0
Репутация: 10
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от ХОРУС Посмотреть сообщение
Ну как же, вот оно:

Ситуёвину не исправит, а насчёт "как слышно", так нужно учится "петь из-за угла".
Хорус, мені здається, що ви дуже розумна і компетентна людина! Можливо навчите мене співати із за кутка? І правильно налаштовувати акустичні системи? І підкажете який цифровий мікшерний пульт купити? Ваша компетентнісь не має меж... Аж заздрю вам...Т

Добавлено через 9 минут
Цитата:
Сообщение от Калина Посмотреть сообщение
и шо там можно накрутить?
Шановний Калина, я конкретно задав запитання. Вірно? Вірно. Якщо ви бажаєте відповісти, то буду вдячний за пораду. А якщо вам цей форум просто для того щоб потратити свій дорогоцінний час, то просто сидіть, дивіться, читайте, вчіться, вдосконалюйтесь щоб не на форумі сидіти а десь реально заробляти гроші (на ваших самих крутих мікшерах, акустичних системах, сабах від невідомо кого...). Мені здається, що сенс вашого втручання в переписку - це обісрати когось чи щось. Займісться чимсь корисним, скачайте мінус вивчіть якусь нову пісню, спробуйте зробити гортанне вібрато а не діафрагмальне, якщо ви діджей спробуйте якусь нову тактику зводки треків і т.д. Я думаю я зрозуміло виразився?

Последний раз редактировалось Алесей; 14.02.2019 в 20:17 Причина: Добавлено сообщение
Алесей вне форума   Ответить с цитированием
Дополнительная информация